Pracownik Sprzątający ZZK Leśnica, Pilczyce

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pół etatu
Umowa
  • Umowa o pracę
  • Umowa zlecenie
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Orzecz. o niepełnosprawności
Firma DGP Clean Partner
ZATRUDNI osoby na stanowisko:
PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY
Miejsce zatrudnienia: ZZK LESNICA, PILCZYCE
OBOWIĄZKI: SPRZATANIE KLATEK
WYMAGANIA:
·        aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
·        praca od PON do PT,
·        mile widziane doświadczenie w sprzątaniu
·        umowa o pracę (0,5 etatu)
·        mile widziany pracownik mobilny
DODATKOWO PROPONUJEMY DLA OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI :
·        Zwrot za użyczenie auta 300 zł,
·        Zwrot za leki do 2000 zł. w ciągu roku,
·        200 zł. miesięcznie - dojazd do pracy,
·        Turnusy rehabilitacyjne
·        Wsparcie socjalne – wczasy pod gruszą, dodatki do wypoczynku dzieci itp.
·        10 dni dodatkowego urlopu przy stopniu umiarkowanym i znacznym
OFERYJEMY:
·        dobre warunki płacowe ,
·        wynagrodzenie zawsze na czas,
·        stabilną pracę,
·        opiekę przełożonego,
·        pomoc przy wypełnianiu niezbędnych dokumentów,
·        wdrożenie i przyuczenie do wykonywania powierzonego zakresu pracy/czynności/sprzątania.
·        wsparcie w procesie zatrudnienia ( pomoc w przygotowaniu dokumentów i ich wypełnieniu).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt 694 852 530- od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Zygmunta Słomińskiego 15/52 00-195 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.
Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjny-dgp-clean/

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 694... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych