Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa zlecenie
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Orzecz. o niepełnosprawności
  • Prawo jazdy
Firma DGP Clean Partner
ZATRUDNI osoby na stanowisko:
Pracownik Sprzątający

Miejsce zatrudnienia:
Jednostka wojskowa Duszniki Zdrój (Jodła+ Zieleniec)

OBOWIĄZKI:  sprzątanie kubatur wojskowych

WYMAGANIA:
Obowiązki: sprzątanie stołówki i kuchni oraz kubatur wojskowych

Wymagania:
• Zaangażowanie w wykonywanej pracy
• praca od poniedziałku do piątku (7:00-15:00)
• praca od poniedziałku do piątku (15:00- 20:00)
• sobota i niedziela kuchnia i stołówka w zależności od zapotrzebowania (indywidualne zapotrzebowanie z kierownikiem)
- śniadanie
- obiad
- kolacja
• Własny samochód
• Brak przeciwwskazań do wykonywania powyższej pracy
• Otwartości w komunikacji - umiejętność współpracy z innymi
• Doświadczenie w sprzątaniu mile widziane
• Chęci do pracy
OFERUJEMY:
  • dobre warunki płacowe,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • stabilną pracę,
  • umowa o pracę/ umowę zlecenie
  • opiekę przełożonego,
  • pomoc przy wypełnianiu niezbędnych dokumentów,
  • wdrożenie i przyuczenie do wykonywania powierzonego zakresu pracy/czynności/sprzątania.
  • wsparcie w procesie zatrudnienia ( pomoc w przygotowaniu dokumentów i ich wypełnieniu).
Dodatkowo proponujemy:
  • Zwrot za użyczenie auta 300 zł,
  • 200 zł. miesięcznie - dojazd do pracy,
  • Zwrot za leki do 2000 zł. w ciągu roku,
  • Turnusy rehabilitacyjne
  • Wsparcie socjalne – wczasy pod gruszą, dodatki do wypoczynku dzieci itp.
  • 10 dni dodatkowego urlopu przy stopniu umiarkowanym i znacznym
Osoby zainteresowane proszę o kontakt 694 852 530- od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-15:00 w piątek 8:00-13:00

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Zygmunta Słomińskiego 15/52 00-195 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.
Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjny-dgp-clean/

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 694... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych