Kwalifikowany Pracownik Ochrony + broń Lasowice

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Orzecz. o niepełnosprawności
                                                                                                                  Tarnowskie Góry - Lasowice
DGP Security Partner Sp. z o.o. zatrudni osoby posiadające wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej  oraz Kwalifikowanych Pracowników Ochrony z pozwoleniem na broń do ochrony obiektu w  Lasowicach

Zakres zadań:
  • Ochrona mienia,
  • Monitorowanie,
  • Obserwacja osób,
  • Patrolowanie,
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych,
  • obsługa bram wjazdowych/wyjazdowych.
Wymagania:
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,
  • lub wpis na listę kwalifikowanych pracowników z pozwoleniem na broń.

Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Praca według harmonogramu,
  • stabilne zatrudnienie,
  • miłą atmosferę.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt 604400206

Wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.
Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security/

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 604... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych